Now Reading:

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Samsung‘un merakla beklenen yeni telefonu Samsung Galaxy S10 için tasarım detayları giderek belli olmaya başlıyor. Samsung’un amiral gemisi konumundaki Galaxy serisinin en yeni üyesi olacak olan Galaxy S10 dört farklı modelden oluşuyor.

Bu dört farklı model arasında nasıl farklılıklar olduğuna dair görseller de paylaşılmaya başlandı bile! 2019’un ilk çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşacak olan Samsung Galaxy S10, “S10 Lite, S10, S10+” modelleri yer alacak. Sizlerle paylaştığımız görseller kaynaklara göre, cihazlar için kılıf üretecek firmalar tarafından elde edilen tasarım görselleri; Samsung’un henüz paylaşmış olduğu resmi görseller değiller. Ancak bir farklılık olmaz ise tasarımlar birkaç ay sonra bu şekilde karşımıza çıkabilirler.

Tasarımları yakından incelediğimiz zaman göze çarpan ilk detay kuşkusuz çerçevelerin inceliği oluyor. Galaxy S8 ile birlikte gövde tasarımının inceliği bakımından sınırları zorlayan Samsung, Galaxy S10 serisi ile de bu noktada fark yaratacağa benziyor. 5G destekleyen Snapdragon X50 modem üzerine inşa edilecek S10 modeli, şu an için elde edilen bilgiler ışığında 1 TB depolama alanı sunacak ve 12 GB RAM‘e sahip olacak. Samsung’un yeni cihazında kamera ile ilgili yeni bir devrime de imza atacağı söylenenler arasında! Snapdragon 855 işlemcisi ile kullanıcılarıyla buluşacak olan Samsung Galaxy S10 için birkaç ay daha bekleyip tüm detayları öğrenmek için en az sizler kadar bizler de heyecanlıyız!

İlgili Video

Share This Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Input your search keywords and press Enter.