Now Reading:

Iron Man’i Guardians of the Galaxy Kurtaracak!

Iron Man’i Guardians of the Galaxy Kurtaracak!

Marvel’in merakla beklenen filmi Avengers: Endgame‘de yayınlanan fragman ile birlikte kelimenin tam anlamıyla yer yerinden oynamış durumda! Serinin bir önceki filmi olan Avengers: Infinity War filminin final bölümünde, Thanosyenilmezler tarafından durdurulamamış ve galip gelmişti!

Gezegen üzerindeki yaşamın yarısını silen Thanos, her ne kadar ilk bölümü kazanmış gibi görünse de serinin son bölümünde neler olacağını büyük bir heyecan ve merakla bekliyoruz! Nebula ve Tony Stark yani Iron Man; Guardians of the Galaxy‘nin sahip olduğu uzay gemisi ile dünyaya dönmeye çalışıyor. Fakat uzay gemisi arıza yapıyor ve gemide ne yemek ne de su kaynağı kalıyor! Tony Stark adeta ölümü beklerken, bir mucize gerçekleşeceği ve oradan kurtulacağı düşünülüyor! Bu mucizenin kaynağının ise Rocket Raccoon olacağına inanılıyor!
Reddit’in takip edilen kullanıcılarından Naught Daws, kimsenin fark edemediği bir detayı fark etti ve kısa bir süre önce sosyal medyadan bu detayı paylaştı! Guardians of the Galaxy serisini izleyenler hemen bu detayı anımsayabilirler. Rocket Raccoon filmin bir bölümünde bir çeşit alet kullanmış ancak kimse bu aletin ne olduğunu tam olarak anlayamamıştı. James Gunn ise Twitter’dan bu aletin Rocket Raccoon tarafından icat edildiğini, yedek parça üretebilen bir cihaz olduğunu ve çok gelişmiş bir 3D Yazıcı olduğunu düşünebileceğimizi söylemişti! İşte tam da bu cihaz, Iron Man’in yaratıcısı Tony Stark’ın elindeyse neler olabileceğini düşünüyor musunuz?

Şu an için elimizde bunu kanıtlar nitelikte net bir bilgi olmasa da, Marvel hayranları bu ihtimalin çok yüksek olduğuna inanıyorlar! Bakalım hep beraber filmi izleyip, Rocket Raccoon’un Tony Stark’a yardımı olup olmayacağını göreceğiz.

İlgili Video

Share This Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Input your search keywords and press Enter.