Now Reading:

General Mobile GM9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go Kampanyası!

General Mobile GM9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go Kampanyası!

Son zamanlarda gerçekleştirdiği atılımlarla adından söz ettiren General Mobile, yeni yıla sayılı günler kala takipçilerine keyifli bir haber verdi! General Mobile kullanıcıları, telefonlarını yükseltmeyi veya ilk defa General Mobile ile tanışacak kişiler için GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go isimli modelleri taksit ile satın alınabilecek.

Google’ın işletim sistemi Android Go‘nun ilk defa kullanıldığı General Mobile 8 Go‘ya 100 TL‘lik 11 aylık taksitlerle sahip olabilirsiniz. “Google Fotoğraflar” ile birlikte ücretsiz ve sınırsız depo alanı sunan GM 8 Android One modelini satın almayı düşünen kullanıcılar ise aylık sadece 140 TL ödeyerek 11 aylık taksit ile birlikte telefonun sahibi olabilirler.

Son derece kaliteli bir kameraya sahip, General Mobile’ın gözdesi General Mobile GM 9 Pro modelini ise 11 ay taksitle 299 TL‘den satın alabilirsiniz.

18:9 en-boy oranına sahip, 6 inç’lik büyük bir ekran ile kullanıcılarıyla buluşan General Mobile 9 Pro, kamera kabiliyetleri bakımından da oldukça başarılı bir model. 2160×1080 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekranı ile kaliteli bir görüntüyü sunan GM 9 Pro, Dolby Vision HDRözelliğini de barındırıyor.

Telefonun işlemcisi ise Snapdragon 660 ve içerisinde 4 GB’lıkRAM ile güçlü bir donanıma hakim durumda. Kutu açılışı ile birlikte Android 8.1 işletim sisteminin kurulu olduğu GM 9 Pro, microSD kart takviyesi ile birlikte 256 GB’a kadar, dahili olarak ise 64 GB olarak kullanılabiliyor.

Türkiye’de 2.199 TL‘den alıcılarını bekleyen GM 9 Pro, bu segmentte telefon almayı düşünen takipçilerimiz için iyi bir tercih durumunda!

İlgili Video

Share This Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Input your search keywords and press Enter.